Ponovno Volaš in Smrtnik

Kras Repen – Virtus Corno 2-0 (1-0) Strelci: 30′ Volaš, 79′ Smrtnik

KRAS REPEN: Zitani, Stepančič, Beqiraj, Dukić, Strussiat, Fernandez, Pagliaro, Dekovic, Volaš , Radujko C, Smrtnik. Trener: Kneževič.

VIRTUS CORNO: Caucig, Menazzi, Martincigh, Ferrari, Beltrame, Guobadia, Ime, Libri, Gashi, Cucciardi, Kanapari Allenatore: Peressutti (menjave niso na voljo)

Po prvi pol uri bolj malo dopadljive igre ob prvi priložnosti Volaš povede po odlični podaji Radujka, ki dolgo podajo Dekovica pošlje v kazenski prostor na noge kraškega bomberja: Volaša. Malo kasneje sodnik ne dosodi enajsmetrovke v krist naših po nerodnem posegu z roko nasprotnikovega branilca. Prvi polčas se zaključi z ne malo zapravljenimi priložnostmi naših domačih varovancev.

V nadaljevanju takoj zabeležimo odlično priložnost Volaša, ki zadena v polno prečko. Kasneje ponovno Dekovic podaja v kazenski prostor nasprotnikov, kjer Stepančič spretno skoči vratarja a je streljal visoko. Po podaji iz kota z močnim strelom tudi Fernandez cilja proti vratom Cauciga a ni bil natančen. Teče 79. minuta ko Bequiraj dolgo podaja žogo v kazenski prostor, kjer Smrtnik na kratki razdalji zapečati končni rezultat. Virtus Corno je le zbral malo poguma a brez uspeha. Kras nadaljuje z vrsto neizkoriščenih akcij. V končnici gostujoča ekipa le nevarno potrka na vrata a je bolj malo natančna. Zaključni izid tekme 2-0.

Ob koncu tekme se Kras postavi na solidno tretje mesto na skupnem lestvičnem seštevku. Po lestvici top scoorerjev se povzpenja tudi naš napadalec Volaš, ki šteje z današnjim golom kar 8 zadetkov v elitni ligi (letošnje sezone).

Ponovni ogled tekme je možen na našem You Tube kanalu!