100 tekem pri Krasu za Kocmana

V nedeljo 28. novembra je v 27. minuti nadaljevanja proti San Luigiju stotič stopil na igrišče Ivan Kocman.

Bil je 18. oktober 2015, igrala se je prvenstvena tekma Kras – Chions (2-0), ko je takratni krasov trener Tonči Žlogar zamenjal napadalca Dina Stančiča (zdaj pri Taborju Sežana v SNL) z Ivan Kocmanom v 23. minuti nadaljevanja. Ivan igra za Kras že od malih nog saj je nogometno pot začel pri Vesni, nato je nadaljeval pri Krasu v vseh mladinskih sektorjih vse do prve ekipe, kjer zdaj igra. Pri zadetek v moštveni glavni ekipi je dosegel pri šestnajstih letih 24. aprila 2016 proti Rivignanu (končni rezultat tekme 7-1 v korist Krasa). V dresu prve ekipe je do danes dosegel 10 zadetkov; tem pripišemo še 2 gola v vrstah Primorca, kjer je Ivan igral povratno kolo v sezoni 2016/2017.

Danes je Ivan Kocman bil gost v oddaji Jutranji Val na Radiu Trst A skupno z Davidom Coljo (Sistiana/Sesljan). Oddajo je vodil Evgen Ban; na razpolago je tudi na naši spletni strani; poslušanje je možno tudi na spletni strani RAI Fjk.